HAKKIMIZDA


Merhaba,
B&B Berfend Ber web sitelerine " Hoşgeldiniz "

Tüm canlıların hayati devamlılığında, beslenme önemini hep bilmekteyiz. İnsanlık varoluşundan beri, birçok canlıdan farklı olarak, daha geniş bir beslenme kültürüne sahiptir. Beslenme kültürü her topluluğun içersinde varoluşu ve değişimleriyle sosyal ve toplumsal öneminde, kendilerine ait kültürel kimliklerinin bir parçası olmuştur.

Bugünün dünyasında ülke inanlarının milli yiyecek-içecek alışkanlıkları, küresel birliktelik hızında entegre olarak çeşitlenmiştir. Özellikle doğru beslenme, sağlıklı yaşama bilincinin etkisi; değişik coğrafyalarda yaşayan insanların, süre gelen beslenme alışkanlıklarının, istatistikî olumlu dünya sağlık verileri neticesinde, milli mutfaklarına odaklanılmasını da sağlamıştır. Hepimizin bildiği gibi, seyahat ettiğimiz her ülkede çeşitli milli mutfak sunumlarıyla karşılaşmamızın nedenlerinden biride budur.

Bizler yiyecek içecek sektörünün gönül dostları olarak, dünyada Çin, Fransız ve Türk mutfağı olarak millileşmiş üç büyük mutfaktan birinin sahibi olmamız nedeniyle üstlendiğimiz misyon lezzetini göz ardı etmemizin mümkün olmadığını bilmekteyiz.

Bu inançla web sitelerimizde, Ülkemiz ve Dünya yiyecek içecek güncel ortamı için, bir çeşit buluşma, tanışma ve tartışma ortamında daha geniş bir hareket alanını farklılaştırmam tek hedefimdir.

Bu anlamda, web sitelerimizin büyümesi, sizlerin çok kapsamlı ilgi ve fikir paylaşımınızın öneminde, yaratılacak fırsat birlikteliğimizde mümkün olacaktır.

Katılımınızı kutlar, haberdar ederek arkadaşlarınızı davet etmenizden dolayı da ayrıca teşekkür ederim.

Hoş geldiniz!..
Saygılarımla
Berfend BER
berfend

Hi,
" Welcome to !.. " B&B Berfend Ber web sites


All live at the continuity of life, always know the importance of nutrition. Since the existence of humanity, unlike many live, has a broader diet culture. Nutrition of existence and change the culture within each community and in social and social importance, their own cultural identity has become a part of.

Today's world of national food and drink habits of the country believe that, at the speed of global cooperation is integrated as a diversification. In particular, the right nutrition, the influence of awareness of healthy living, the people who live in different geographies, duration of the dietary habits, a result of statistical data on positive health world, focusing on national cuisine served.

As we all know, travelling in each country we compare different national cuisines presentation this is the reason why.

Food & beverage sector in our hearts lovers around the world to China, French and Turkish cuisine from the kitchen as one of the three major national to have been because of our mission, we assume negligible taste we know is impossible.

With this belief in our web sites, our country and the world catering for the current environment, a kind of meeting, to meet and discuss a broader movement in different areas my only goal.

In this belief, the grow up our web sites, we share a very comprehensive idea of your interest and importance, the opportunities will be created in our cooperation will be possible.

Web sites to celebrate your participation and invite friends to be informed because you also thank you.

Welcome!

Best regards

Berfend BER